23.000Ft Normál ár 0Ft Akciós ár
Szín
Mennyiség

Leírás

Ezek az autóüléshuzatok kiváló minőségű, puha bőrből készülnek, és bármilyen autóüléshez illeszkednek. Úgy tervezték őket, hogy kiváló kényelmet és védelmet nyújtsanak az autóüléseknek, miközben egy kis luxust és stílust adnak hozzá. Többféle színben és szettben terveztünk, amelyek közül választhat.

Fő jellemzők

TARTÓS

A bőr anyagot úgy tervezték, hogy tartós legyen, így nem kell aggódnia, hogy az üléshuzatokat egyhamar le kell cserélnie. Lélegző anyagból készült, így nem kell aggódnia, hogy hosszú ideig tartó ülés után fülledt lesz. Télen sem fog nagyon fázni.

KÉNYELMES

A puha bőr kényelmes és fényűző érzést biztosít vezetés közben, tökéletes a hosszú utazásokhoz. A kiváló minőségű bőr védi a csípőjét és a hátát vezetés közben, így nem fárad el hosszú ideig tartó ülés után.

STÍLISH

A bőr üléshuzatok stílusossá és kifinomulttá varázsolják autóját, és még fényűzőbbé teszik azt. Többféle színt terveztünk, hogy Ön választhasson, mindig van egy megfelelő az autójához.

KÖNNYEN TELEPÍTHETŐ

Az üléshuzatok könnyen és percek alatt felszerelhetők. És elég erős ahhoz, hogy szorosan illeszkedjen az autójához. Nem fog könnyen meglazulni. A legbiztonságosabb és legkényelmesebb védelmet nyújtja Önnek vezetés közben.

Specifikáció

Szín: Fekete+vörös, Fekete+szürke, Fekete+kék, Fekete+fekete, Fekete+lila

Mennyiség: 9db készlet, 4db készlet, 5db készlet

A csomag tartalmazza

Univerzális készlet puha bőr autóüléshuzatokat*1

Megjegyzések

1. Kérjük, engedje meg a kézi mérés miatti 2-3 cm-es hibát. Kérjük, győződjön meg róla, hogy nem bánja vásárlás előtt.

2. A szín a számítógépes monitorok közötti eltérések miatt nem feltétlenül jelenik meg pontosan úgy, mint a valóságban.